آخرین خودرو/ شورای رقابت برای اولین بار قیمت یک خودروی وارداتی CBU را به صورت رسمی اعلام کرد. چانگان CS35 پلاس که در تیپ های 2 و 3 توسط سایپا به ایران وارد شده است، توسط شورای رقابت قیمت گذاری گردیده و قرار است تا با این قیمت های پایه به دست مشتریان برسد.
بر اساس اعلام شورای رقابت قیمت چانگان CS35 پلاس تیپ دو 849 میلیون و 628 هزار و 888 تومان تعیین شده و نسخه تیپ 3 این کراس اوور وارداتی و چینی قیمت گذاری 904 میلیون و 470 هزار و 872 میلیون تومان را تجربه کرده است. به این اعداد هزینه های شماره گذاری، اسقاط، بیمه، عوارض و... اضافه می شود که در نهایت حدود 17 تا 25 درصد بر روی قیمت های اعلامی تاثیر دارد.

چانگان CS35 پلاس تیپ ۳ به پیشرانه ۱.۴ لیتری توربوشارژر TGDi مجهز است و ۱۵۸ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۶۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک دو کلاچه تَر (W-DCT) توان را به چرخ های جلوی CS35 پلاس می رساند. فرمان کمکی برقی، جلو آمپر یکپارچه با مالتی مدیا، سنسور پارک و دوربین عقب، دوربین پارک زیر آینه شاگرد، سقف پانوراما، تریم داخلی چرم مصنوعی، کروز کنترل، ترمز پارک برقی، اتوهلد، شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، چراغ روشنایی روز، سنسور نور، تهویه اتوماتیک، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، استارت دکمه ای و… از جمله امکانات چانگان CS35 پلاس تیپ ۳ است. گفته می شود که CS35 تیپ ۲ فاقد سقف پانوراما بوده و تعداد کیسه هوای کمتری را هم دارد. همچنین رینگ آلومینیومی تیپ ۳ چانگان CS35 پلاس ۱۸ اینچی است و در تیپ ۲ از رینگ ۱۷ اینچی استفاده می شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خودرو» بپیوندید
instagram.com/akharinkhodro.ir