آخرین خبر/
شرکت ایران خودرو خودرو دیزل شرایط فروش نقدی و اقساطی پیکاپ فوتون تونلند اتوماتیک را ویژه مهرماه ۱۴۰۲ اعلام کرد.
شرکت ایران خودرو خودرو دیزل شرایط فروش پیکاپ تونلند G7 این شرکت را ویژه مهرماه از سوم مهرماه ۱۴۰۲ مطابق با جدول ذیل آغاز خواهد کرد.
قیمت پیکاپ فوتون تونلند اتوماتیک از سوی ایران خودرو دیزل یک میلیارد و ۸۸۵ میلیون تومان اعلام شده است. همچنین موعد تحویل این پیکاپ هفته آخر آبان ۱۴۰۲ اعلام شده است.
این شرایط فروش از روز دوشنبه ۳ مهرماه فعال می شود و ثبت نام صرفا اینترنتی بوده و از سایت شرکت ایران خودرو دیزل انجام می شود. علاقه مندان جهت آگاهی از مشخصات فنی فوتون تونلند اتوماتیک و اطلاع از شرایط فروش این محصول می توانند به نشان اینترنتی https://www.ikd.ir مراجعه نمایند.
 

مشخصات فنی فوتون تونلند اتوماتیک ایران خودرو دیزل
فوتون تونلند G7 یک پیکاپ اتوماتیک است که به پیشرانه دو لیتری توربو شارژ TGDI مجهز بوده و ۲۳۸ اسب بخار قدرت را تولید می کند. گشتاور ۳۶۰ نیوتن متری هم سبب شده تا در حال حاضر، تونلند اتوماتیک در جایگاه قوی ترین پیکاپ بازار ایران قرار بگیرد. این پیکاپ به جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک AT ساخت کمپانی ZF مجهز است که توان را به چرخ های جلو و عقب می رساند.
این پیکاپ ایران خودرو دیزل، به واسطه سطح امکانات رفاهی و ایمنی در جایگاه فول ترین و لوکس ترین محصول میان رقبا قرار می گیرد. تونلند اتوماتیک G7 به شش کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی، ترمز پارک برقی، اتوهلد، گرمکن صندلی های جلو، دنده پشت فرمان، کروز کنترل، رادار خط خوان، اخطار برخورد از جلو، رادار نقطه کور، تهویه اتوماتیک، صندلی برقی راننده، استارت دکمه ای، تنظیم حالت انتقال قدرت به چرخ ها، دسته دنده الکتریکی، تریم داخلی چرم، دوربین ۳۶۰ درجه، دوربین ثبت وقایع و… مجهز است.
 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خودرو» بپیوندید
instagram.com/akharinkhodro.ir