ســـــلام
مـا اینجاییـم تـا به شمــا کمـک کنیــم

سوالات متداول
در منوی اصلی برنامه با انتخاب گزینه "ورود به حساب کاربری" با استفاده از شماره موبایل می‌توانید یک پروفایل داشته باشید، کد تأیید به شماره همراه شما ارسال می‌شود، اگر قبلا با همان شماره، پروفایل داشته باشید، به صورت خودکار وارد پروفایل می‌شوید و اگر کاربر جدیدی هستید باید اطلاعاتتان را کامل کنید و سپس وارد پروفایل خود شوید.
کاربران قدیمی‌ که با ایمیل پروفایل ساخته‌اند نیز می‌توانند ایمیل خود را وارد کنند و در ادامه یک شماره همراه که قبلاً با آن پروفایل نداشته‌اند را به حساب خود متصل کنند، با این کار شماره همراه شما جایگزین ایمیل می‌شود.
نرسیدن اعلان (نوتیفیکیشن)، دلایل گوناگونی دارد. در ابتدا مطمئن شوید که تمامی تنظیمات مربوط به نوتیفیکیشن تلفن همراه و برنامه آخرین خبر در وضعیت مناسب خود قرار دارد (تنظیم کاهش مصرف داده فعال نباشد، سیستم عدم مزاحمت به طور کلی و یا برای آخرین خبر فعال نباشد، گوشی در حالت کاهش مصرف باتری نباشد و ...)، سپس بررسی کنید روی تلفن همراه شما برنامه هایی مثل پاک کردن حافظه پنهان و یا ویروس‌یاب‌هایی که عملکرد چندگانه دارند نصب نباشد، زیرا این برنامه‌ها موجب توقف عملکرد اپلیکیشن میشود. همچنین در تنظیمات داخل خود برنامه، گزینه‌های نوتیفیکیشن فعال باشد.
با توجه به تحریم شدن آخرین خبر از طرف کمپانی اپل، با استفاده از روش زیر می‌توانید به راحتی به "وب اپلیکیشن" آخرین خبر دسترسی داشته باشید:
ابتدا در مرورگر دستگاه خود (safari)، وب سایت آخرین خبر به آدرس akharinkhabar.ir را باز کنید، در قدم بعد share را از نوار پایین پیدا و بر روی آن کلیک کنید، سپس گزینه add to home screen را انتخاب و در نهایت با کلیک بر روی گزینه add در قسمت بالا سمت راست، وب اپلیکیش آخرین خبر بر روی گوشی شما فعال خواهد شد مراحل این کار به صورت تصویری در این خبر قرار دارد
کاربرانی که پروفایل دارند می‌توانند این کار را انجام دهند، با نگه داشتن انگشت خود روی کاشی و کشیدن آن به مکان دلخواه، کاشی ها را جا به جا کنید. از منوی سمت راست برنامه بخش "ترتیب کاشی ها" نیز میتوانید این کار را انجام دهید.
در قسمت پایین کامنت‌ها و در منوی سه نقطه در شکرستان و حرف مردم، گزینه‌ای با نام گزارش تخلف وجود دارد، که با ذکر دلیل می‌توانید اینگونه موارد را گزارش دهید. به طور دائم این گزارشات بررسی می‌شود.
کامنت‌ها یا پست‌هایی که حدود قوانین و ادب رعایت نکرده باشند و حاوی تهمت، توهین و هتک حرمت شخصیت‌های حقیقی، حقوقی و قومیتی یا محتوای تبلیغاتی باشند منتشر نمی‌شوند.
در منوی اصلی برنامه در قسمت "تماس با ما" می‌توانید پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید. همچنین ایمیل info@akharinkhabar.ir و تلفن تماس روابط عمومی 05131634
دسترسی به حافظه و تصاویر برای امکان ذخیره کردن اخبار، تصاویر خبرها و دانلود ویدئوها توسط خودتان می‌باشد. دسترسی phone برای تفکیک کاربران از طریق شناسه تلفن همراه و اطلاعات آماری مربوط به بازدید خبرها است.
آخرین خبر یک پرتال بازنشر اخبار از سایر خبرگزاری هاست. روزانه تعداد زیادی از منابع خبری توسط تیم تحریریه آخرین خبر بررسی میشوند و اخبار مناسب و جذاب گلچین شده و در دسته بندی خبری منتشر میشود. حال در صورتی که خبری از موضوع مورد نظر شما در جایی منتشر شده است، میتوانید لینک آن را به روابط عمومی آخرین خبر ارسال فرمایید تا جهت انتشار آن را بررسی کنیم.
برای سفارش آگهی و تبلیغات در آخرین خبر می‌توانید از طریق منوی اصلی برنامه و گزینه سفارش تبلیغات، اقدام کنید. همچنین می‌توانید با شماره‌های 02184415333 و 05131634333 تماس حاصل فرمایید
تماس با ما
logo

روابط عمومی : 31634303-051

پشتیبانی : 31634334-051

تبلیغات : 84415333-021 / 31634333-051

Email : info@akharinkhabar.ir